Blog

رنگ لباس و رابطه آن با شخصیت شما

انتخاب رنگ لباس چه چیزی در باره شخصیت ما می گوید؟

۱. سیاه
افرادی که لباس سیاه را ترجیح می‌دهند، بلند پرواز و قاطع هستند. آنها به راحتی تحریک می‌شوند، اگرچه اغلب سعی در پنهان کردن آن دارند. رنگ سیاه به آنها کمک می‌کند تا توجه محیط را از ظاهرشان به شخصیت‌شان تغییر دهند زیرا خصوصیات درونی برای آنها مهم‌تر است.

۲. قهوه‌ای
افرادی که قهوه‌ای می‌پوشند، اندکی محافظه‌کار هستند، به بزرگ‌ترها احترام می‌گذارند و همیشه در همه چیز به دنبال صلح، ثبات و قدرت هستند.

۳. آبی
سایه‌های آبی اغلب توسط آدم‌های مهربان، دلسوز، مودب و حتی خجالتی انتخاب می‌شوند. چنان‌چه روانشناسان می‌گویند، آرامش و توازن دو ویژگی بسیار رایج در این نوع افراد است.

۴. سبز
کسانی که سبز را ترجیح می‌دهند زندگی اجتماعی فعالی دارند، همیشه در یک منطقه خوب زندگی می‌کنند و از نظر اقتصادی پایدار هستند. آنها همچنین دلسوزند و قلب مهربانی دارند.

۵. بنفش
به گفته کارشناسان، افرادی که بنفش می‌پوشند، عاطفی و حساس هستند. آنها اهل رویاپردازی و بسیار پرشورند و عرفان را دوست دارند. این افراد غیرقابل پیش‌بینی هستند و برخورد با آنها می‌تواند در عین حال هم آسان و هم دشوار باشد.

۶. قرمز
کسانی که غالباً قرمز می‌پوشند، به راحتی هیجان‌زده می‌شوند، کمی خودمحور و در عین حال مستعد اعتیاد هستند.

۷. زرد
کارشناسان می‌گویند سایه‌های زرد اغلب توسط آدم‌های فعال و خلاق استفاده می‌شود. آنها اهل رویاپردازی و ماجراجویی، آماده اکتشاف و پیروزی هستند.

۸. سفید
رنگ سفید افراد قابل اعتماد و عاشق آزادی را جذب می‌کند و کسانی که با خوش‌بینی به زندگی نگاه می‌کنند. این افراد در هر کاری که انجام می‌دهند بسیار مرتب و منظم هستند و برای کمال تلاش می‌کنند. اما به طور کلی، بسیاری از انواع شخصیت‌ها می‌توانند سفید بپوشند. این یک رنگ خنثی است، که به ندرت دیگران را دفع می‌کند.

۹. صورتی
صورتی رنگی ملایم، گرم و زنانه به حساب می‌آید و یکی از قدرتمندترین آرام‌بخش‌ها است. به گفته روانشناسان، افرادی که صورتی را دوست دارند، آدم‌هایی رمانتیک و خوش‌بین هستند. به طور معمول‌، آنها آدم‌هایی هستند که مهربانی و راحتی را بیش از هر چیز دیگری تحسین می‌کنند.

۱۰. نارنجی
کسانی که دوست دارند نارنجی بپوشند، خوش‌بین، پرانرژی و شاد هستند و تغییر را دوست دارند. اگرچه ممکن است آدم‌هایی غیرعادی باشند، اما جاه‌طلبی و احتیاط هم از ویژگی‌های آنهاست.

۱۱. خاکستری
خاکستری و سایه‌های آن نمادی از آرامش و بلوغ است. اما رنگی خنثی است و شناخت شخصیت کسی که این رنگ را می‌پوشد بسیار دشوار است. او می‌تواند یک موش خاکستری باشد که در سکوت از قوانین پیروی می‌کند، و همچنین آدمی با درایت، کم هیجان و قاطع. اما در بیشتر موارد، فردی خاکستری را ترجیح می‌دهد که دوست ندارد جلب توجه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *